162
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-162,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Apie

InSense tikslas kuriamai erdvei perteikti harmonijos jausmą, bei sukurti estetikos ir funkcionalumo balansą. Jausmas, apimantis būnant erdvėje, yra vienas svarbiausių rodiklių, veikiančių nuotaiką bei mintis. Siekiame įsiklausyti į užsakovo lūkesčius ir sukurti tokius namus, kuriuose užplūstų šilti jausmai ir būtų gera grįžti. 

Paslaugos

Pilnas interjero projektas susideda iš kelių etapų – interjero koncepto kūrimo, techninių brėžinių ruošimo, realistinių erdvės vaizdų vizualizavimo bei darbų eigos priežiūros. Pagal kliento poreikius galimas įvairus paslaugų pasirinkimas, tačiau siekaint visapusiško interjero išpildymo ir lengvesnės darbų eigos, rekomenduojame rinktis pilną interjero projektą. 

 

Interjero idėjinis konceptas – tai vaizdų koliažas, kuris nusako būsimo interjero konceptą, spalvų gamą, medžiagiškumą bei bendrą viziją.

 

Techninis projektas ruošiamas iš visų vidaus darbams reikalingų brėžinių:
– Zonavimas (eskiziniai brėžiniai);
– Pertvarų išdėstymo planas;
– Baldų išdėstymo planas;
– Lubų kontūrų planas (lubų pjūviai pagal poreikį);
– Apšvietimo išdėstymo planas;
– Apšvietimo valdymo planas;
– Rozečių išdėstymo planas (virtuvės rozečių išdėstymas išklotinės);
– Grindų dangų planas;
– Santechnikos išdėstymo planas;
– Laiptų projektas (pagal poreikį);
– Židinio projektas (pagal poreikį);
– Sienų apdailos medžiagų išdėstymo planas;
– Virtuvės baldų projektas (planas, išklotinės);
– San. mazgų išklotinės;
– Nestandartinių baldų brėžiniai;
– Kiti, pagal poreikį, interjero įgyvendinimui reikalingi brėžiniai;
– Parinktys – apdailos medžiagų, šviestuvų, santechnikos prietaisų, durų, laisvai pastatomų baldų, tekstilės ir kitos interjero įgyvendinimui reikalingos parinktys.

 

Vizualizacijas kuriame tam, kad klientui būtų lengviau įsivaizduoti būsimą interjerą bei pamatyti parinktų medžiagų, spalvų ir baldų derinius.

 

Kad interjero įgyvendinimo procesas vyktų sklandžiai, prižiūrime darbų eigą, bendraujame su apdailininkais, baldininkais ir kitais, interjero įgyvendinimo procese dalvaujančiais, specialistais. 
Irena Kalabuckaitė

INTERJERO DIZAINERĖ

Susisiekime

Su malonumu atsakysime į Jums rūpimus klausimus!